Наші карнизи для штор

GМи підберемо для вас найкращі направляючі Goelst. Оберіть тип карнизу відповідно до тканини, стилю та типу штор. Оберіть спосіб керування. Для нас не існує жодних обмежень у поєднаннях.

Усі карнизи Goelst, запропоновані для вашого вибору, виготовляються із високоякісного алюмінію та оснащені бігунками із плавним і тихим ходом.


Карнизи із ручним управлінням

Карнизи із ручним управлінням 2102 Карнизи із ручним управлінням 4600 Карнизи із ручним управлінням 4700 Карнизи із ручним управлінням 2900

Карнизи Goelst із ручним управлінням доступні у трьох варіантах: із вузькими направляючими, із широкими направляючими та із декількома направляючими.

Широкий асортимент дозволить вам обрати найкращі направляючі вузького чи широкого типу з урахуванням зовнішнього вигляду та ваги штор.

Окрім того, наші технології дозволяють ідеально поєднати дві або три направляючих у одному карнизі – ідеальне рішення, наприклад, щоб поєднати тюль та розсувні штори.

 

завантажити Карнизи із ручним управлінням (вузькими направляючими) Брошура

 

завантажити Карнизи із ручним управлінням (широкими направляючими) Брошура

Карнизи із шнуровим управлінням

Карнизи із шнуровим управлінням 5100 Карнизи із шнуровим управлінням 5300 Карнизи із шнуровим управлінням 5600 Карнизи із шнуровим управлінням

Карнизи із шнуровим управлінням – витончений вибір, що дозволить вам легко та безшумно змінювати положення штор. Існує декілька типів таких карнизів як для легких, так і для важких штор. Наші фахівці можуть виготовити карнизні системи будь-якої вигнутої форми для ідеального поєднання з інтер'єром приміщення.

Шнурове управління можуть мати також особливі системи, такі як направляючі для римських, панельних або кабінних штор.

 

завантажити Карнизи із шнуровим управлінням Брошура

Моторизовані карнизи

Моторизовані карнизи 6200 Моторизовані карнизи Nice RF Моторизовані карнизи Моторизовані карнизи

Карнизні системи з електричним приводом неодмінно стануть розкішним і водночас практичним штрихом вашого інтер'єру. Електричними карнизами можна керувати за допомогою інфрачервоного чи радіочастотного пульта дистанційного керування, або ж їх можна під'єднати до системи домашньої автоматизації.

Дистанційне керування шторами має багато переваг. Можна легко керувати шторами на вікнах у важкодоступних місцях або шторами заскленого даху. Крім того, електричні карнизи є необхідним і практичним рішенням для людей з обмеженими можливостями. І, нарешті, електричні карнизи можуть функціонувати поки вас нема вдома, імітуючи присутність людей – зручне доповнення до вашої системи захисту від крадіїв.

Додатково можна обладнати систему роз'ємним бігунком (PRS), що дозволить перейти на ручне управління.

 

завантажити Моторизовані карнизи Брошура

Кабінні карнизи

Кабінні карнизи 4100 Кабінні карнизи 4100 Кабінні карнизи 5100 лікарня карниз - відокремлення ліжок у лікарнях

Кабінні карнизні системи Goelst призначені для використання в медичних закладах і вважаються промисловим стандартом уже впродовж багатьох років. Такі карнизи зазвичай використовуються для відокремлення ліжок у лікарнях й інших медичних установах, але також можуть застосовуватися для поділу площ на підприємствах або навіть у будинках.

Конструкція може бути обладнана системою роз'єднання під навантаженням для відповідності вимогам із запобігання удушення, і, звичайно, у наших кабінних направляючих можна використовувати механічний привід. До комплекту можуть також входити такі зручні аксесуари, як стійка та гак для внутрішньовенних вливань, а також фіксатор для штори.

 

завантажити Кабінні карнизи Брошура

Римські штори

римська штора 7400-E Римські штори 7400 римська штора 7800 Римські штори

У якості окремої системи або у поєднанні зі звичайними шторами – римська штора додасть тепла та стилю будь-якому інтер'єру. Вертикальне переміщення жалюзі ідеально підходить для того, щоб приховати певний пейзаж, сховатися від цікавих поглядів перехожих або ефективно затемнити приміщення.

Римські штори також допоможуть вам зекономити простір. Як правило, вони встановлюються усередині віконної ніші, тому не займають простору на стіні.

Системи для римських штор Goelst можна використовувати з усіма видами тканин, а управління ними відбувається за допомогою шнура, ланцюжка або електричного приводу. Ви зможете легко зафіксувати римські штори на бажаній висоті. Додатково можна встановити напівавтоматичну функцію: штора автоматично опуститься, якщо її потягнути одним коротким рухом.

 

завантажити Римські штори Брошура

Японські штори — карнизи

Карнизи для японських штор японських штор Карнизи для японських штор 7330 японські штори

Панельні системи штор Goelst закликають вас до творчості: створюйте вражаючі прикраси для вікон, зонуйте помешкання, відокремлюйте приміщення – стильні та універсальні панельні системи штор завжди стануть вам у нагоді. Крім того, пласка панель – найкращий спосіб належно відобразити ваш дизайнерський задум за допомогою тканин.

Панелі Goelst можна використовувати окремо або поєднувати в композиції. Панельними композиціями можна керувати за допомогою шнура, штанги чи електричного приводу.

 

завантажити Карнизи для японських штор Брошура

Карнизи для ванної кімнати

Карнизи для ванної кімнати 4100 Карнизи для ванної кімнати 5100 Карнизи для ванної кімнати лікарня / Медичні установи Карнизи для ванної кімнати 4200

У багатьох сферах, наприклад у галузі охорони здоров'я, легкість пересування штор для душу є не лише бажаною, але й необхідною вимогою з міркувань безпеки, комфорту та практичності. Саме тому душові карнизи Goelst майстерно виготовляються цілісними, у тому числі, із використанням техніки вигинання. Такий цілісний алюмінієвий профіль з водостійкими з'єднувальними деталями гарантує тиху та плавну роботу штор для душу впродовж багатьох років.

Встановити такий карниз на місці експлуатації дуже легко завдяки монтажному набору, що входить до комплекту.

 

завантажити Карнизи для ванної кімнати Брошура

Системи для скляних дахів / зимовий сад

Системи для скляних дахів / зимовий сад Системи для скляних дахів / зимовий сад 6500 Системи для скляних дахів / зимовий сад 6700 Системи для скляних дахів / зимовий сад

Зимові сади, мансардні вікна та інші приміщення із прозорими дахами вимагають особливих рішень. Вони часто є важкодоступними, можуть мати своєрідні форми або складні кути. Однак часто виникає необхідність затримувати сонячне світло, регулювати температуру або акустику у приміщенні.

В усіх цих випадках вам у нагоді стануть системи Goelst. Goelst виготовляє системи для вікон із будь-якими формами та кутами. Такі електричні системи можуть керуватися за допомогою пульта дистанційного керування або систем домашньої автоматизації.

 

завантажити Системи для скляних дахів / зимовий сад Брошура

Підвісні системи для картин

Підвісні системи для картин Підвісні системи для картин Підвісні системи для картин Підвісні системи для картин

У багатьох сферах життєдіяльності, а також дедалі частіше й вдома, застосовуються прийоми зміни розташування елементів настінного декору, їх переміщення або заміни. На жаль, на стінах часто залишаються сліди таких змін. Підвісні системи для картин STAS допоможуть вам перетворити зміну декорацій на суцільне задоволення – без жодних слідів на стінах.

Підвісна система для картин складається з центрального карнизу для зображення та відповідних шнурів і гачків. Карниз монтується на стіну або стелю. Потім до нього під'єднуються шнури, та налаштовується потрібна висота гачків. Після цього потрібно лише підвісити картину за допомогою гачків. Жодних складних планувань або вимірювань – просто закріпіть і відрегулюйте. Для максимального ефекту наші системи можна обладнати світлодіодними або галогенними світильниками, щоб виділити свої улюблені зображення.

Одним словом: підвісні системи для картин є нейтральним, вишуканим і дуже гнучким рішенням для статичного оформлення стін. Найприємніше: придбайте лише раз і користуйтесь впродовж усього життя.

 

завантажити Підвісні системи для картин Брошура

Система утворення складок

Система утворення складок Система утворення складок 6200 electric curtain track Система утворення складок

Система утворення складок – прекрасне доповнення до карниза. Спеціальна технологія утворює незабутні складки штор. Забезпечуючи розкішний вигляд, подібний до того, яким можна милуватись у дорогих готелях, на яхтах, а також у приватних будинках усього світу.

Систему утворення складок можна використовувати з карнизами із ручним, електричним або шнуровим управлінням.

 

завантажити Система утворення складок Брошура
ARA

AR

AT

AU

BE

BR

BG

CA

CH

CL

CN

CO

CZ

DE

DK

EE

ES

FI

FR

GR

HK

HR

HU

ID

IE

IN

IL

IT

JP

KR

LV

LT

MX

NL

NO

NZ

PL

PT

RO

RU

RS

SE

SG

SI

SK

TH

TR

UA

UK

USA

VN

ZA